O mnie

Witam Cię serdecznie w mojej twórczej przestrzeni , pełnej pasji i zamiłowania do naturalnego rękodzieła. Jestem kreatywną duszyczką, żyjącą w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, w kolorach prosto z natury.
Mam na imię Agata, jestem mamą, żoną i sobie sama szefem 🙂 Mam to szczęście, że naprawdę robię to co Kocham
Codziennie zaszywam się w swojej pracowni i daje sobie upust kreatywności, aby  zaoferować Tobie produkty piękne, trwałe i przyjazne dla środowiska. Chętnie wdrażam nowe twórcze techniki i  zaskakuje nowymi ciekawymi pomysłami.  Jestem wrażliwa na piękno przyrody i dlatego wszystkie inspiracje czerpię prosto z natury. Wybieram tylko do swoich prac naturalne surowce tj. drewno, suszone płatki kwiatów, zioła, przyprawy i naturalne tkaniny. Uwielbiam otaczać się kolorami spokojnymi, ziemistymi, które mogę otrzymać jedynie  z barwników z roślin. .Jestem zachwycona techniką naturalnego farbowania tkanin i drewna, które pozbawione są toksycznych i sztucznych dodatków. Proces ten jest dla mnie niezwykle tajemniczy i czasami nieprzewidywalny, zaskakuje nieskończoną paletą barw.
 Swoją pasją dzielę się również z dziećmi ,na warsztatach plastycznych BLIŻEJ NATURY. Poprzez zabawę wprowadzam w magiczny świat przyrody, który jest częścią nas. – przepełniony samymi bogactwami i dobrodziejstwami.
Jestem autorką nowej marki biżuteryjnej ECORALIK, stworzonej z miłości i szacunku do przyrody i zwierząt, o przyjemnej kompozycji kolorystycznej, dla ciała i ducha.
Czas wolny bardzo chętnie spędzam, zażywając kąpieli leśnej ,spacerując i relaksując się pośród drzew lub przy dobrej książce o rozwoju osobistym.
Dziękuję pięknie za uwagę.