You are currently viewing CZERŃ I ZŁOTY – duet prosto z natury
CZERŃ I ZŁOTY – duet prosto z natury

W tym tygodniu zagościł w pracowni pasjagata szczególny duet prosto z natury CZERŃ i ZŁOTY. 

Barwy, które idealnie się dopełniają i jednocześnie podkreślają siebie nawzajem.

Po tygodniowej kąpieli barwierskiej w kampeszu .koraliki z naturalnego drewna bukowego uzyskały przepiękną głęboką czerń, a w rezedzie żółtawej, wrotyczu, przymiotno białe otrzymały barwę żółtą, a po zaimpregnowaniu olejem lnianym zmieniły na żółto- złotą .

W takim zestawieniu kolorów czarno- złotych wzbogaciłam  nową kolekcję  drewnianych bransoletek EKORALIK. Nowe wzory i kształty geometryczne koralików sprawiają, że drewniana biżuteria roślinna wyróżnia się w otoczeniu. Nadaje się na codzienne wyjście, doda elegancji oraz podkreśli małą czarną.

Bransoletka stanowi nie tylko jako dodatek do ubioru , ale również wyraża wrażliwość, miłość i szacunek do natury. Zapakowana w bawełnianym woreczku wykonanym ręcznie, z odciśniętym motywem motyla barwnikiem z roślin, zadowoli nawet tych najbardziej wymagających miłośników natury.

 

Na szczególna uwagę zasługuję bransoletka czarno -złota o ciekawym, oryginalnym wzorze, zawierająca geometryczne i okrągłe koraliki o różnych rozmiarach. Bransoletka wraz z woskiem pielęgnacyjnym zagościła w przedsprzedaży na platformie naturalnabogini.pl w zestawie  z  kalendarzem 2021 kalendarzem 2021 zaprojektowanym, aby przybliżyć do rytmu natury i rytmu ciała.  Wosk sojowy z dodatkiem olejków eterycznych o ciepłym, drzewiastym aromacie  dōTERRA Balance wprowadza w nastrój spokoju, dobrostanu, równowagi i uziemienia.

Więcej informacji na temat treści i wnętrza kalendarza, zapraszam TUTAJ

Dziękuję.

Wł zdjęć z kalendarzem naturalnabogini.pl