You are currently viewing WOSK do biżuterii z roślinnym eliksirem
WOSK do biżuterii z roślinnym eliksirem

Woski do drewnianej biżuterii EKORALIK z roślinnym eliksirem są dla mnie niezastąpionym dodatkiem do codziennej pielęgnacji koralików, barwionych naturalnie roślinami. Stworzyłam je z miłości, szacunku do przyrody i zwierząt, przy użyciu naturalnych surowców pochodzenia roślinnego. Pobudzają nasze zmysły i sprawiają, że stajemy się bardziej pogodni, zrelaksowani, optymistyczni w kontakcie z przyrodą.

Zawierają wosk sojowyktóry jest produktem w pełni naturalnym, ekologicznym, biodegradowalnym, bez żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Odżywiają, zabezpieczają i zarazem podkreślają głębię naturalnego koloru. 

W połączeniu z naturalnymi olejkami eterycznymi aromat wprowadza w stan relaksu,  odpręża, stymulują nasze wewnętrzne centrum mocy i energii,  pozwala poczuć ogromną wdzięczność Matce Naturze.

Olejki pochodzą z nasion, skórki, łodyg, korzeni i kwiatów i są czyste baz syntetyków, domieszek, chemii oraz w 100% wegańskie i nie testowane na zwierzętach.

Uwielbiam korzystać z olejków eterycznych Kasi Stryczniewicz KASIARAW , która tworzy magiczne mieszanki z miłością i pasją, chwytające za serce. Wszystkie receptury Kasi są kulminacją jej podróży do Azji, Indii, Chiny i Bali, gdzie chłonęła wiedzę płynącą z kultur wschodu. Stworzyła olejki eteryczne specjalnie z myślą o kobietach żyjących w naszych czasach, w mieście, zabieganych i potrzebujących chwili dla Siebie, aby się dopieszczać, w najlepszym znaczeniu tego słowa.

 

Spośród wszystkich mieszanek Kasi wybrałam najbliższe memu sercu , które doskonale łączą się z naturalny woskiem sojowym,  a ich przepiękny zapach  dodaje energii, pobudza do działania, relaksuje, przywracają radość, pozwala na chwilę się zatrzymać, zapomnieć o przykrych obowiązkach, wyłączyć gonitwę myśli i oddać się uzdrawiającej mocy natury.

i tak powstały naturalne woski do pielęgnacji drewnianej biżuterii tj. 

ZAPACH MOCY – zawiera wosk sojowy i olejki eteryczne tj. olejek z cytryny, lawendy, trawa cytrynowa, zapach pobudza do działania, dodaje energii i pozytywnie nastraja. 

ZAPACH RELAKSU – zawiera wosk sojowy i olejki eteryczne tj. olejek z lawendy, paczuli, słodkiej pomarańczy i różowego grejfruta. Zmysłowa i relaksująca kompozycja olejków, uspakaja, przywraca równowagę i spokój umysłu.

ZAPACH MIŁOŚCI – zawiera wosk sojowy, olejek eteryczny z neroli, naturalny olejek eteryczny z ylang-ylang, naturalny olejek eteryczny z białego grejpfruta, olejek eteryczny z frankincensa. Poczujesz kontakt z Ziemią i Sobą. Nuta zapachowa Kwiatowa Słodka, Wyrazista i Głęboka,

 

Pozostałe woski o nazwie ZAPACH PROWANSJI  i ZAPACH SZCZĘŚCIA są mojego autorstwa. Wykonałam je przy użyciu olejków eterycznych Kasi RAW, kierując się sercem i intuicją. 

ZAPACH PROWANSJI – zawiera wosk sojowy i olejek eteryczny lawendowy. Olejek lawendowy jest sprowadzany z zaprzyjaźnionej destylarni w Prowansji, powstaje w procesie destylacji parą wodną z kwiatów lawendy rosnącej na słonecznych stokach. Lawenda ma przyjemny, relaksujący zapach, który działa uspokajająco i wyciszająco

ZAPACH SZCZĘŚCIA – zawiera wosk sojowy, olejek eteryczny cytrnowy, pomarańczowy i werbena.Poprawia nastrój, zmniejsza niepokój i stres, przywraca radość, poczucie komfortu.

Woski posłużą do codziennej pielęgnacji naturalnych bransoletek farbowanych roślinami, poprzez wcieranie niewielkiej ilości w drewniane koraliki. Dzięki czemu odżywimy je, zabezpieczymy oraz uwolnimy głębię naturalnego koloru, który  pozytywnie wpływa na zmęczony wzrok, codziennie narażony na dużą ilość bodźców. Natomiast ich delikatny, subtelny zapach zbliży nas do Matki Natury, poczujemy się zaopiekowani TU i TERAZ.

Polecam sprezentować biżuterię najbliższej osobie, aby poczuła twoją bliskość, spokój, harmonię i oderwała się od codziennej rutyny bliżej natury.

Dziękuję  🙂