You are currently viewing Nowa kolekcja EKORALIK, drewniana biżuteria, dla ciała i ducha
Nowa kolekcja EKORALIK, drewniana biżuteria, dla ciała i ducha

Z miłości, szacunku do przyrody i zwierząt stworzyłam kolekcję drewnianej biżuterii EKORALIK, przy użyciu naturalnych surowców pochodzenia roślinnego tj. drewno, wosk sojowy, olej lniany, olejki eteryczne i barwniki naturalne. Koraliki wyróżniają się niepowtarzalnymi barwami, kształtami i wzorami, dzięki czemu mogą być oryginalnym dodatkiem do Twojej stylizacji, a ich zapachy zadbają o dobry nastrój i odprężenie. 

Jej kolory zawdzięczamy naturze, gdyż pochodzą z barwników z roślin. Piękna paleta barw przyjemna jest dla oczu, łączy się harmonijnie tak jak na wolności i pozytywnie wpływa na zmęczony wzrok, który codziennie jest narażony na dużą ilość bodźców.

Do impregnacji biżuterii używam surowego oleju lnianego, który w sposób magiczny podkreśla strukturę drewna i głębię naturalnego koloru

Natomiast wosk sojowy z dodatkiem mieszanki naturalnych olejków eterycznych służy do codziennej pielęgnacji biżuterii, która swoim aromatem daje ukojenie, relaks i pozwala poczuć ogromną wdzięczność Matce Naturze

Doskonale odżywiają i zabezpieczają drewno, a ich czarujący zapach pobudzi nasze zmysły i połączy z naturą. Wystarczy niewielką ilość wosku, aby jej zapach towarzyszył przez cały dzień.


ZAPACH SIŁY – zawiera wosk sojowy i olejki eteryczne tj. olejek z cytryny, lawendy, trawa cytrynowa. Zapach pobudza do działania, dodaje energii i pozytywnie nastraja.
ZAPACH HARMONII – zawiera wosk sojowy i olejki eteryczne tj. olejek z lawendy, paczuli, słodkiej pomarańczy i różowego grejfruta. Zmysłowa i relaksująca kompozycja olejków, uspakaja, przywraca równowagę i spokój umysłu.
ZAPACH SZCZĘŚCIA – zawiera olejek cytrnowy, pomarańczowy i werbena. Poprawia nastrój, zmniejsza niepokój i stres, przywraca radość, poczucie komfortu i szczęście

Biżuterię drewnianą zamieściłam w uroczych bawełnianych woreczkach, które są mojego autorstwa. Dodatkowo woreczek ozdobiłam motywem przedstawiającym motyla, poprzez odciśnięcie stemplem drewnianym przy pomocy barwnika z roślin. Dlaczego akurat motyla? ponieważ jest symbolem szczęścia, piękności, przemiany zewnętrznej i świadomości.Woreczek można ściągnąć sznurkiem jutowym, zakończonym splotem makramowym.

Komu dedykuję biżuterię Ekoralik?
Dla ludzi współczesnych, którzy cenią ręczną, niepowtarzalną pracę i jednocześnie wrażliwych, żyjących pod ciągłą presją, nie dostrzegając swoich wewnętrznych potrzeb.

Biżuteria naturalna pozwala na chwilę się zatrzymać, zapomnieć o przykrych obowiązkach, wyłączyć gonitwę myśli i oddać się uzdrawiającej mocy natury.
Można sprezentować biżuterię najbliższej osobie, aby poczuła twoją bliskość, spokój, harmonię i oderwała się od codziennej rutyny, bliżej natury.

 

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami nowej kolekcji EKORALIK serdecznie zapraszam TUTAJ 

Chętnie podzielę się wiedzą i doświadczeniem, wspólnie stworzymy lepszy świat w zgodzie z naturą 🙂

Agata