You are currently viewing TORBY BAWEŁNIANE –  ręcznie malowane roślinami, modne i wygodne.
TORBY BAWEŁNIANE – ręcznie malowane roślinami, modne i wygodne.

Torby bawełniane cieszą się coraz większą popularnością. Warto zatroszczyć się o nasze środowisko i zrezygnować z foliowych ”jednorazówek” na rzecz bawełnianej torby. Można je w oryginalny sposób ozdobić frędzlami, pomalować i w ten ciekawy sposób wyróżnić się z szarego tłumu.

Zaprezentuję kilka wybranych technik, które wykorzystałam do ozdabiania bawełnianych toreb

  • Poprzez namalowanie farbami pochodzenia roślinnego obrazka w postaci motylków, kwiatów i itp. warto pobudzić swoją wyobraźnię, być może powstaną prawdziwe arcydzieła 🙂
  • Ozdabianie bawełnianymi frędzlami farbowanymi  w wywarze z roślin. 
  • Użycie druku transferowego bez tuszu lub malowania Wspaniała technika twórcza ( Hapa Zome), polegająca na uderzaniu młotkiem w liście, wbijając naturalny barwnik.

Bawełniana torba malowana roślinami to gadżet dla kogoś, kto kocha kontakt z przyrodą. To pomysł na ciekawy oryginalny prezent lub na własny użytek. Każda torba jest uszyta ze stuprocentowej bawełny. Idealnie nadaje się na zakupową torbę wielorazowego użytku; nie jest sztywna, więc można ją mieć zawsze pod ręką – wystarczy złożyć, schować i wyciągnąć w potrzebie.

Jeśli spodobał się Tobie mój pomysł i pragniesz posiadać niepowtarzalną torbę malowaną roślinami to zapraszam do kontaktu , jestem otwarta na ciekawe propozycje i chętnie wykonam na indywidualne zamówienie.

Dziękuję 🙂